Galeria - ROZSTRZYGNIĘCIE GMINNEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO „BEZPIECZNE ZABAWY ZIMOWE”

Samorządowe Przedszkole nr 3 im. W Chotomskiej w Szubinie już od kilku lat jest organizatorem Gminnego Konkursu Plastycznego pt. „Bezpieczne zabawy zimowe”. Celem konkursu jest rozwijanie wyobraźni i zdolności twórczych u dzieci, wzbogacanie doświadczeń plastycznych oraz wdrażanie dzieci do zachowania bezpieczeństwa podczas zabaw zimowych.
Do oceny komisji w tym roku wpłynęło 41 prac z przedszkoli i oddziałów przedszkolnych Gminy Szubin. Wszystkie prace było bardzo ciekawe, wykonane rożnymi technikami plastycznymi. Podczas oceny szczególną uwagę zwracano na poziom aktywności twórczej oraz umiejętność łączenia ze sobą różnych form, oryginalne ujęcie tematu i samodzielność włożonej pracy przez dzieci. Po burzliwych dyskusjach Jury udało się wyłonić zwycięzców.
Podczas rozstrzygnięcia wyników konkursu, które odbyło się w naszym przedszkolu 5 lutego 2024 r dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy, książeczki oraz upominki.
Wszystkie prace uczestników konkursu jak również prace nagrodzone można obejrzeć na wystawie w holu przedszkolnym. Uczestnikom konkursu plastycznego serdecznie dziękujemy, a zwycięzcom gratulujemy!
Poniżej prezentujemy wyniki konkursu.

Laureatami konkursu według kategorii wiekowej zostali:

4-5 latki
I miejsce: Helena Obremska –(SP nr 2 w Szubinie)
II miejsce: Maria Rozkowińska –(SP w Rynarzewie)
III miejsce: Lena Lubiatowska – (Przedszkole nr 3 w Szubinie)
Wyróżnienia: Oliwia Kowalska (SP w Królikowie), Antonina Sołtys (Przedszkole Niepubliczne Słoneczko w Szubinie), Jakub Iciak (Przedszkole nr 3 w Szubinie)

6 latki
I miejsce: Julia Śmigiel (SP w Turze)
II miejsce: Lena Bartoszewicz (Przedszkole nr 3 w Szubinie)
III miejsce: Hubert Łuczak (SP w Królikowie)
Wyróżnienia: Wiktoria Szczepuła (SP w Turze), Michalina Ciężka (SP w Królikowie), Adrian Janiszewski (Przedszkole nr 3 w Szubinie)

Organizatorki: Helena Pakuła, Aleksandra Nejman, Aleksandra Janiszewska