Dziecięca Drużyna Pożarnicza

Dziecięca Drużyna Pożarnicza z Samorządowego Przedszkola nr 3 w Szubinie wystąpiła 17 czerwca podczas festynu na 230 urodziny Brzózek w gminie Szubin. Dzieci zaprezentowały podstawy musztry, hymn, przysięgę, przedstawiły pierwszą pomoc przedmedyczną a także odśpiewały sto lat z okazji Jubileuszu miejscowości. Po czym wręczyły upominek w imieniu naszego przedszkola. Po występie „Mali Strażacy” zostali nagrodzeni gromkimi brawami oraz otrzymały słodką niespodzianką od gospodarza imprezy.

Zajęcia edukacyjne w grupach przedszkolnych Pierwsza Pomoc Przedmedyczna

Festyn rodzinny przy ruinach zamku – czerwiec 2023

Dziecięca Drużyna Pożarnicza – pierwsza pomoc w Szkole Podstawowej nr 2 w Szubinie

Zajęcia biblioteczne w Szkole Podstawowej nr 2 w Szubinie,prowadzone przez zaprzyjaźnioną z naszym przedszkolem panią Martyna Kubanek

Zajęcia edukacyjne w wykonaniu Dziecięcej Drużyny Pożarniczej naszego przedszkola w ramach współpracy ze Szkołą Podstawową w Kowalewie

2 maja Dzień Flagi RP