Gratulujemy :)

Wyniki ogólnopolskiego konkursu „Mój świat”

Serdecznie gratulujemy naszym przedszkolakom z grupy Wróbelki: Lenie Bartoszewicz i Bartłomiejowi Czaczykowi za zajęcie pierwszego i drugiego miejsca w ogólnopolskim konkursie plastycznym „Mój świat”, organizowanym przez Przedszkole Chatka Puchatka w Gliwicach.

Cieszymy się, że zechcieli podzielić się swoimi przeżyciami, zainteresowaniami i emocjami oraz z pomocą pani psycholog przelać je na papier. Jesteśmy z nich bardzo dumni!

Wyniki na stronie: Chatka Puchatka Przedszkole Niepubliczne | Gliwice | Facebook

================================================================

Bardzo dziękujemy Naszym Przedszkolakom: Lenie Bartoszewicz i Bartłomiejowi Czaczykowi za reprezentowanie Naszego Przedszkola w ogólnopolskim konkursie plastycznym „Mój świat”, organizowanym przez Przedszkole Niepubliczne „Chatka Puchatka” w Gliwicach. Celem konkursu było m.in. pobudzanie do twórczości artystycznej, rozwijanie wyobraźni, kreatywności i stymulowanie rozwoju społeczno- emocjonalnego dzieci. Z niecierpliwością oczekujemy na wyniki i trzymamy kciuki.