Stokrotki

• obiad godz. 11.30
  • podwieczorek godz. 13.30

Zajęcia z psami terapeutycznymi

Zajęcia plastyczne związane z tradycjami wielkanocnymi w Muzeum Ziemi Szubińskiej

Dzień kobiet w Stokrotkach ☺️ Był salon kosmetyczny, fryzjerski, masaże 🙃😃

Dnia 5 marca dzieci z grupy Stokrotki zostały zaproszone do Zespołu Szkół Specjalnych w Szubinie na zajęcia przy muzyce. Przedszkolaki z zaciekawieniem wysłuchały utworów prezentowanych przez starszych kolegów. Był też czas na zagadki muzyczne, piosenki oraz zabawy ruchowe przy znanych dzieciom utworach. To miłe spotkanie zakończyło się słodkim poczęstunkiem. Pani dyrektor w imieniu naszego przedszkola podziękowała organizatorom za zaproszenie oraz mile spędzony czas.

Dzień Dinozaura

Urodzinki Julki i Michalinki❤️

Dzień Pizzy w Stokrotkach 🍕🍕 Było smacznie, aktywnie i wesoło 😊 Dzieci z pewnością wróciły do domu z pełnymi brzuchami ☺️😊

Tłusty Czwartek

Wycieczka do Żnina do Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej, do sali edukacyjnej „Ognik”

Dzieci z grupy „Stokrotki” wystąpiły 28 kwietnia w Szubińskim Domu Kultury podczas 32 finału WOŚP, prezentując w formie inscenizacji wiersz Jana Brzechwy pt. „Kwoka”. Sądząc po burzy oklasków, występ przedszkolaków podobał się zgromadzonej publiczności. Organizatorom dziękujemy za zaproszenie, rodzicom za zaangażowanie, a naszym małym artystom za godne reprezentowanie naszego przedszkola.

Dzień popcornu w Stokrotkach

Spacer i śniegowe szaleństwa Stokrotek ☃️⛄

Dziewczynki wzięły udział w konkursie „Mój wymarzony lizak” zorganizowanym przez Muzeum Lizaka w Jaśle.

Czekoladowe warsztaty w grupie Stokrotki. Dzień pełen wrażeń i słodkości. Umazane ale słodko szczęśliwe 🥰

04.01.2024 grupa „Stokrotki” została zaproszona na występ „Jasełek” do Szkoły Podstawowej nr 2 w Szubinie. Przedstawienie przygotowały dzieci, które uczęszczają do zerówki 🙂

Dziś ważny dzień w przedszkolu 🙂 Stokrotki odwiedził Mikołaj 🧑‍🎄 Dzieci powiedziały mu wierszyk, dostały super prezenty ☺️ Odbył się również uroczysty obiad wigilijny. Bardzo dziękujemy za obecność gościom: Pani Alinie Zdanowskiej i Pani Małgosi Winkowskiej 😊

Urodzinki Marceliny ❤️

Urodzinki Valerii❤️

14 grudnia w naszym przedszkolu w grupie Stokrotki na zaproszenie wychowawców przybyli opiekunowie wraz z młodzieżą ze Szkoły Specjalnej w Szubinie na dzień pod hasłem „Robimy świąteczne ozdoby”. Motywem przewodnim zajęć było zrobienie kolorowej bombki choinkowej według własnego pomysłu z dostępnych materiałów. Pięknie, własnoręcznie wykonane ozdóbki zostały zawieszone na przedszkolnej choince. Spotkanie dało okazję do wspólnej radosnej zabawy, współpracy, miło spędzonego czasu przy słodkim poczęstunku. Wszyscy zostali wprowadzeni w niezwykły, świąteczny nastrój.

WYCHOWAWCY GRUPY STOKROTKI SERDECZNIE DZIĘKUJĄ GOŚCIOM ZA PRZYBYCIE, ZAANGAŻOWANIE , ŻYCZĄC WSZYSTKIM CUDOWNYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA.

Czytanie bajek przez rodzica

Spotkanie w Muzeum Ziemi Szubińskiej. Zajęcia plastyczne na temat „Bałwanek”

Stokrotki w pełni korzystają ze śniegu ☃️⛄☃️

Spotkanie z leśnikiem

Hol hol hol! 🎅🏿 Stokrotki były bardzo grzeczne w tym roku i odwiedził ich Mikolaj 🎅🏿😄😍

Andrzejki w Naszym przedszkolu to już tradycja. Ten dzień w grupie „Stokrotki” przebiegł podczas radosnych zabaw i wróżb z rodzicami, podczas których dzieci mogły poznać swoją bliższą i dalszą przyszłość. Nie zabrakło przekłuwania serduszek z imionami, wróżenia za pomocą magicznego pudełka oraz zabaw przy muzyce. Centralnym punktem spotkania był występ dzieci z przedstawieniem pt. „Za górami, za lasami” autorstwa Wandy Chotomskiej. Dziękujemy rodzicom że dopisali swoją obecnością 🙂

Pierwsze śniegowe zabawy Stokrotek 🌨️⛄❄️☃️

Urodzinki Jagody

Podczas spotkania w Muzeum Ziemi Szubinskiej dzieci z grupy Stokrotki miały możliwość obejrzenia przedstawienia kukiełkowego pt. Szewczyk Dratewka oraz wystawę zabawek. Organizatorom dziękujemy za zaproszenie.

Dzień Pluszowego Misia w Stokrotkach 🐻🐻

W ramach akcji BohaterON w Twojej szkole 2023 została przeprowadzona „Lekcja bohaterstwa” w grupie Stokrotki. Dzieci dowiedziały się kim byli bohaterowie z Powstania Warszawskiego; oraz jak sami mogą zostać bohaterami. Na koniec wykonały kartki, które przedstawiają walory naszego kraju.

Dzień kredki

Czytanie bajki przez wychowanków Okręgowego Ośrodka Wychowawczego w Szubinie

Urodzinki Pawełka

Spotkanie z rodzicem w grupie Stokrotki w ramach rozwijania pasji i zainteresowań u dzieci. Przedszkolaki poznały różne sposoby naprawiania rowerów. Dziękujemy tacie Tytusa za bardzo ciekawe i pouczające zajęcia

Zajęcia edukacyjne w Muzeum Ziemi Szubińskiej w Szubinie

Dzień Postaci z bajek

Dzień Dyni

Czytanie literatury Wandy Chotomskiej przez panią Martynę Kubanek w grupie Stokrotki

Dzień kundelka

Czytanie literatury Wandy Chotomskiej przez rodzica

Zajęcia z rytmiki

Spotkanie z policjantem – bezpieczeństwo najważniejsze 👮‍♂️🚓

Ogólnopolski projekt kulinarno- językowy” Bon Appetit” . Rozpoznawanie za pomocą zmysłów i określanie smaków oraz wyglądu owoców. Przygotowanie szaszłyków i sałatki owocowej

„Stokrotki” wiedzą, jak dbać o własne zdrowie- piramida zdrowego żywienia. Ogólnopolski projekt kulinarno- językowy ” Bon Appetit”

Dzień Chłopaka w grupie Stokrotki upłynął bardzo uroczyście. Było wesoło i bardzo słodko.

Ogólnopolska kampania „Przytul drzewo”

Jesień w Stokrotkach🍁🍂

Wyszywankowe zakończenie lata – grupa Stokrotki 💃🕺