Galeria - Zakończenie roku szkolnego 2021/2022

 Otwierały się nowe, Niewiarygodne Możliwości, nastawał nowy dzień, w którym wszystko może się zdarzyć, jeśli tylko ktoś nie ma nic przeciwko temu.”

T. Jansson, Pamiętniki Tatusia Muminka

 

23 czerwca 2022 r. w naszym Przedszkolu odbyła się Uroczystość z okazji Zakończenia Roku Przedszkolnego oraz pożegnania starszaków. Dziesięć miesięcy wspólnych zabaw i zajęć szybko minęło, aż nadszedł czas wakacji i pożegnań.

Na wstępie uroczystości, po powitaniu przez panią dyrektor Lidię Zielińską wszystkich dzieci, rodziców i wychowawców, absolwenci z grup „Wróbelki”, „Stokrotki” i „Muchomorki” zaprezentowali przygotowaną część artystyczną. Następnie dzieci otrzymały z rąk dyrektora i wychowawców pamiątkowe dyplomy i książki.

Dodatkową atrakcją uroczystości była inscenizacja wiersza J. Tuwima „Rzepka”, przygotowana przez rodziców dzieci z grupy „Muchomorki”.

Za cały ten szczególny i wyjątkowy rok w imieniu Dyrekcji i Nauczycieli bardzo wszystkim dziękujemy. Pragniemy w tym dniu podziękować dzielnym Przedszkolakom za ich ciężką pracę, którą wykonywali w tym roku. Dziękujemy także Rodzicom za ich wyrozumiałość i cierpliwość i za to, że  wspierali swoje pociechy. Kolejni absolwenci naszego przedszkola opuszczają nasze mury, by rozpocząć po wakacjach naukę w zerówce. Życzymy im wielu sukcesów i spełnienia marzeń, a wszystkim dzieciom bezpiecznych i radosnych wakacji!