Kształcenie specjalne w naszym przedszkolu

Kształcenie specjalne w naszym przedszkolu

              Zajęcia na basenie, dogoterapia, integracja sensoryczna, terapia ręki, a także zajęcia  logopedyczne, zajęcia rewalidacyjne, zajęcia z psychologiem rehabilitacja ruchowa, fizjoterapia –  te i inne zajęcia czekają na dzieci w naszym przedszkolu. W Samorządowym Przedszkolu nr 3 w Szubinie bawimy i uczymy się razem i angażujemy w zabawę wszystkie możliwe zmysły: oglądamy, słuchamy, malujemy, śpiewamy, gramy na instrumentach, lepimy, tańczymy, smakujemy i dużo się śmiejemy. Nasze  przedszkole dla dzieci z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego to przepełnione dobrą energią, bezpieczne, stworzone z miłością miejsce, w którym Twoje dziecko będzie mogło rozkwitnąć – poczuć swoją wyjątkowość, zacząć odkrywać świat, lepiej poznać siebie i rozwijać swoje talenty i mocne strony.

czytaj więcej…