Fotorelacje 2022/2023

Dzień Mamy i Taty w grupie Muchomorki
Dnia 14 czerwca br. w Samorządowym Przedszkolu nr 3 im. Wandy Chotomskiej w Szubinie odbyło się świętowanie Dnia Mamy i Taty w grupie Muchomorki. Popołudnie obfitowało w wiele niespodzianek z tej okazji podczas których Przedszkolaki miały możliwość prezentacji swych umiejętności aktorskich, tanecznych oraz wokalnych. Całusom i uściskom nie było końca.

W Alpakowym Ogrodzie – Stary Jarużyn

Dzień Technologii

Drużyna Niebo i drużyna Las – gra zespołowa w szachy

Cała Polska czyta dzieciom – cykliczne spotkania z panią Martyną Kubanek, pracownikiem biblioteki w Szkole podstawowej nr 2 w Szubinie

Kynoterapia – terapia z psem

Powitanie wiosny

Muchomorki -w ramach akcji CAŁA POLSKA CZYTA DZIECIOM- wizytami pani Małgorzaty Bartkowiak pracującej w Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Szubinie

Urodziny Milenki🎈🍰🎂

Dzień dinozaura🦕🦖🦕

Dzień kota🐾😸

Flouryzacja🪥😁

Dzień Babci i Dziadka

20.01.2023r. Wizyta Dowódcy Jednostki Ratowniczo Gaśniczej w Szubinie – Pan Mariusz Mantych.

Styczeń 2023r.
Grupa Muchomorki i odwiedziny Naszych przyjaciół. Przyjemne z pożytecznym ,no i zabawa na całego.

Czas na świąteczne upominki

Grupy MUCHOMORKI i BIEDRONKI na zajęciach plastycznych w Muzeum Ziemi Szubińskiej. Zwiedziły również wystawę szopek bożonarodzeniowych

Odwiedziny Mikołaja. prezenty, życzenia, piosenki

Dnia 25 listopada br. Odbył się pokaz iluzji – był moment napięcia,niespodzianki i radości….brawa wielkie

DZIEŃ KREDKI

Dnia 16 listopada br. odbyły się zajęcia otwarte dla rodziców podczas których z wielkim zaangażowaniem zostały przygotowane ozdoby świąteczne, które będzie można zakupić już 4 grudnia podczas Jarmarku Bożonarodzeniowego na Rynku w Szubinie. Serdecznie zapraszamy.

Czytanie legendy „Wars i Sawa” przez panią Alinę Zdanowską

Dzień Dyni

Profilaktyka chorób pasożytniczych

Czytanie bajek w ramach akcji „Październik miesiącem Wandy Chotomskiej” przez zaproszonego gościa z Przychodni Medyk w Szubinie panią Justynę Stefanowicz.

Spotkanie z policjantem 19 października 2022r.

Muchomorki i jesienny sok

Zajęcia z Football Academy