Motylki

• obiad godz. 12.00
  • podwieczorek godz. 14.00

______________________________________________________________________________

„Dzień Kobiet” to bardzo wyjątkowy dzień dla wszystkich kobiet, zarówno tych dużych jak i tych mniejszych, 8 marca obchodziliśmy to święto w grupie Motylki 🦋🦋🥰

Mali badacze – eksperymenty w grupie „Motylki 🦋”

„Dzień Niedźwiedzia Polarnego”- Motylki 🦋🦋🥰

Motylkowe świętowanie Walentynek❤️❤️❤️

Dzień Pizzy

Tłusty Czwartek

31.01.2024r. w Samorządowym Przedszkolu nr 3 im. Wandy Chotomskiej w grupie dzieci 3-4 letnich ( Motylki ), odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka na którą licznie przybyli zaproszeni goście. Babcia i Dziadek to słowa, które kojarzą się każdemu dziecku z ciepłem i miłością oraz wszystkim, co dobre. W pięknej scenografii oraz wyjątkowej atmosferze, chcąc podziękować za okazane serca, wnuczęta zaprezentowały wiersze, piosenki oraz tańce, którym Dziadkowie przyglądali się ze wzruszeniem, nagradzając występy gromkimi brawami. Nasi wspaniali goście również mogli wykazać się swoimi umiejętnościami gdy zaprosiliśmy ich do wspólnej zabawy tanecznej oraz śpiewu. Wspaniale zaśpiewali piosenkę pt. ,, Nie liczę godzin i lat” oraz aktywnie uczestniczyli w zabawie muzyczno-ruchowej. Na koniec uroczystości wnuczęta wręczyły swoim bliskim upominki przygotowane w przedszkolu.

To była naprawdę wyjątkowa uroczystość połączona ze słodkim poczęstunkiem, przygotowanym przez rodziców. Ten dzień zostanie na długo w pamięci naszych wspaniałych i niecodziennych gości, którzy byli przepełnieni uśmiechem, radością i dumą. Szczęśliwe i rozpromienione twarze Babć i Dziadków, opuszczających mury naszego przedszkola, ukazały, jak bardzo ważne są spotkania i wspólnie spędzane chwile z wnukami.

Dziękujemy rodzicom za współpracę i Dziadkom za tak liczną obecność oraz okazaną serdeczność. Bardzo to doceniamy.

Małgorzata Łuksztet,
Wioleta Danielek

Kubuś Puchatek świętuje swoje urodziny z Motylkami🤗

Warsztaty czekoladowe

” Ojej cóż za zapach, cynamon goździki, coś mi się wydaje, że ktoś upiekł pierniki….” Motylkowe piernikowanie 🦋🦋🦋

Wyjazd „Motylków” do Bajlandii 🦋🥰

MIKOŁAJKI w Motylkach – spotkanie przy choince z tak długo wyczekiwanym gościem 🎅🌲

Zajęcia z czynnym udziałem rodziców pt. „Ozdoby świąteczne”😀 Motylki 🦋

Dziś w naszym przedszkolu obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych. Dzieci zostały wprowadzone w tematykę niepełnosprawności poprzez różne zabawy- Motylki 🦋

” Wiszą na gałązkach, wszystkie kolorowe. Jedne bardzo stare, inne całkiem nowe. Mienią się i błyszczą, jak gwiazdy na niebie. Na pięknej choince, dla mnie i dla ciebie”- wspólne strojenie choinki w grupie Motylki 🦋🦋🌲❄️☃️

Pokochaj pluszowego misia…on przyjacielem dzieci jest…Motylkowe zabawy z Misiami z okazji Ich Święta🥰🐻🐻🐻

Dzień Praw Dziecka w grupie Motylki 🦋🦋

Pierwszy eksperyment Motylków 🦋 Tęcza 🌈🦋

Urodziny Franka 🥰🦋

Dzień Praw Dziecka w grupie Motylki 🦋🦋

Pierwsza wizyta Motylków w Muzeum Ziemi Szubińskiej 🦋🦋🦋

Człapie w krzaczki pomalutku,

CHrupie coś tam po cichutku,W liściach ryjek sprytnie chowa – to kryjówka jest jeżowa.Dzisiejszy DZIEŃ JEŻA🦔🦔🦔🦔 w Motylkach😊

Czytanie wierszy patronki naszego przedszkola Pani Wandy Chotomskiej w grupie Motylki 🦋

Dzień Dyni

Uroczyste Pasowanie na Przedszkolaka

” Od ziarenka, do bochenka” – Dzień chleba u Motylków 😀🦋🥰

Spotkanie z policjantem – bezpieczeństwo najważniejsze 👮‍♂️🚓

Matematyczne zabawy z jesiennymi owocami – Motylki 🦋🦋

Piknik z okazji Dnia Chłopaka połączony z Dniem Głośnego Czytania.

Zaprosiliśmy rodziców do współpracy 😊 Było czytanie, zabawy i tańce prowadzone przez rodzica😊

Dzień Jabłka 🍎🍏

Motylkowe dary jesieni 🦋