Fotorelacje 2022/2023

Zabawy z farbami ” wiosenna łąka”

Dziecięca Drużyna Pożarnicza – zajęcia edukacyjne Pierwsza Pomoc Przedmedyczna

🚑

Słodkie warsztaty u Ciotek Klotek

🍪
🍩

W Alpakowym Ogrodzie – Stary Jarużyn,grupa Biedronki

🦙

Cała Polska czyta dzieciom – cykliczne spotkania z panią Martyną Kubanek, pracownikiem biblioteki w Szkole podstawowej nr 2 w Szubinie

Kwiecień – miesiąc wiedzy o autyzmie

Grupa Biedronki🐞 wspaniała zabawa oraz kształtowanie umiejętności pracy w grupie👫👭 Wizyta w Bajlandii, w Żninie

Dzień Babci i Dziadka

Grupy MUCHOMORKI i BIEDRONKI na zajęciach plastycznych w Muzeum Ziemi Szubińskiej. Zwiedziły również wystawę szopek bożonarodzeniowych

Odwiedziny Mikołaja. prezenty, życzenia, piosenki

Czytanie legendy ” 11 białych łabędzi” przez panią Barbarę Puppel, pracownika Wydziału Świadczeń Rodzinnych w Urzędzie Miasta i Gminy.

DZIEŃ KREDKI

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ PRAW DZIECKA

Dnia 21 listopada br. przedszkolaki odbyły swoją pierwszą wizytę w Muzeum Ziemi Szubińskiej. Podczas zajęć została przedstawiona historia muzeum, osoba patrona oraz pokazane zostały sale muzeum.

Dzień postaci z bajek

Czytanie bajki przez Strażaka p. Andrzeja Prybińskiego w ramach akcji „Październik miesiącem Wandy Chotomskiej”

Październik miesiącem Wandy Chotomskiej. Czytanie bajki przez Dyrektor Szubińskiego Domu Kultury p. Alinę Gordon. Serdecznie dziękujemy za przyjęcia zaproszenia.

Profilaktyka chorób pasożytniczych

Spotkanie z pracownikiem Biblioteki Rejonowej w Szubinie. Czytanie bajek w ramach akcji Październik miesiącem W. Chotomskiej.

Spotkanie z Policjantem. Rozmowa na temat bezpieczeństwa – 19 październik 2022r.

Biedronki w Rejonowej Bibliotece Publiczna w Szubinie – 18 październik 2022 r.

Wspólne czytanie bajek przez zaproszonych do przedszkola gości w ramach akcji ” Październik miesiącem Wandy Chotomskiej. Dzieci wysłuchały bajkę pt.Kukułka czytaną przez mamę Zosi, przedstawiciela Rady Rodziców.

Jesienny spacer Biedronek

Dzień Chłopaka 2022

Akcja Sprzątanie Świata

Rozwijamy nasze umiejętności sportowe i współdziałanie w grupie z trenerem Football Academy

Dzień kropki

Pierwszy Dzień Przedszkolaka

Warzywno – owocowe zabawy sensoryczne

Biedroneczki na placu zabaw

Meldujemy z dumą, że najmłodsze Biedronki świetnie sobie w pierwszym dniu w przedszkolu poradziły. A dzień był intensywny.
Nowa sala z zabawkami, nieznane panie i pyszzzne jedzonko od pani Magdy z kuchni. Bardzo dziękujemy za zaufanie i trzymamy kciuki za wytrwałość (Rodziców 🙂 ).