Drodzy Rodzice,

W związku z nowymi regulacjami i wprowadzeniem zdalnego nauczania od 25.03 do 10.04.2020 roku dyrektor Samorządowego Przedszkola nr 3 w Szubinie informuje, że w ramach zdalnego nauczania na stronie przedszkola w każdy poniedziałek od godz. 10.00 będą dostępne materiały edukacyjne bądź linki stron oraz możliwe sposoby i formy ich realizacji przez dziecko w domu.
Zostały utworzone maile grupowe (wrobelki.przedszkole3@wp.pl, biedronki.sp3@o2.pl, ps3.stokrotki@op.pl, motylki-321@wp.pl, muchomorki.szubin@op.pl) dzięki, którym otrzymają Państwo propozycje zabaw i ćwiczeń w ramach stymulacji ogólnorozwojowej oraz innych działań nauczycieli. Chętni rodzice mogą dołączyć do grupy wysyłając zdjęcia ze wspólnych zabaw, ćwiczeń, gier.
Poniżej zostały
zamieszczone linki, gdzie możecie Państwo znaleźć kreatywne sposoby na zabawy z dzieckiem w domu.

Propozycje ciekawych stron www:

moje dzieci kreatywnie
pani monia przedszkolne inspiracje
edukacja-scenariusze
zdrowo i sportowo
szalone liczby
mac karty pracy
e-podręczniki
dzieci uczą rodziców w domu
cała polska czyta dzieciom
przedszkole wsip online